Vyššie poznanie

poznanie

Vyššie poznanie je zážitková forma učenia pre ľudí, ktorí prijali svoju duchovnú cestu, získali a pracujú so schopnosťami. Uvedomili si, že sa potrebujú neustále učiť a rozvíjať. Rozvíjať nielen svoje schopnosti, vedomosti, poznanie, ale predovšetkým vysoké formy vedomia. Vyššie poznanie je cesta k sebapoznaniu, ktorá je veľmi jednoduchá a zároveň veľmi náročná, kde človek objaví svoje skutočné ja, spozná sa, aký v skutočnosti je, aké má poslanie, prečo vlastne prišiel sem na túto planétu Zem.

Postupne prechádza sebaočistením, zbavuje sa blokov, nespracovaných a skrytých strachov, vzorov správania, spoznáva svoje ego, aby nastalo skutočné sebaprijatie. Vyššie poznanie je o cvičeniach a meditáciách, kde si riešime karmu, rozvíjame a zdokonaľujeme schopnosti, pripravujeme sa na prijatie kozmickej karmy. Je to pre ľudí, ktorí pracujú s energiami, liečia, očisťujú, transformujú energie. Dokážu sa pozrieť do minulých životov ako aj do budúcnosti, vidia, vnímajú, preciťujú a chcú sa ďalej rozvíjať a pracovať na sebe. Pochopiť odkazy majstrov, tvorivosť, prácu so živlami.

Vyššie poznanie vedie k duchovnej samostatnosti, majstrovskému umeniu práce s energiami s vysokým vedomím. Rozvíja sa duchovná komunikácia, poznáva sa vyššie ja. Máme dosiahnuť plné rozvinutie našich schopností, dosiahnuť najvyššie možné energie, pripraviť sa na spoznanie a riešenie kozmickej karmy, ktorá má úplne iné zákonitosti ako pozemská. Dôležitá je príprava tu na Zemi, pracovať s rozšíreným vedomím, zbaviť sa všetkého nepotrebného, čo by nás mohlo zaťažovať. Prijať zodpovednosť za svoje rozhodnutia a činy, vnímať dôsledky s globálnym dopadom. Spoznať živly, aby nás dokázali prijať a mohli s nimi pracovať. Môžeme si potom prácu s energiami výrazne urýchliť a zjednodušiť. Cvičenia nás vedú k sebapoznaniu, k poznaniu a pochopeniu duchovných zákonitostí. Zážitkové formy nás dokážu obohatiť o poznanie, ktoré iným spôsobom nedokážeme pochopiť. Sú veci, ktoré sa dajú len veľmi ťažko opísať a rozumom pochopiť, ale stačí raz zažiť a všetko zrazu začne dávať zmysel. V duchovne je dôležité vedieť sa správne pýtať. Pokiaľ nie je otázka, nie je ani odpoveď. Máme byť kreatívni, veci skúmať, objavovať, spoznávať, nečakať, že nám duchovný majstri všetko naservírujú na strieborný podnos, a to bez nášho úsilia. Pri vyššom poznaní je aktivita nevyhnutná, s pasivitou človek ďaleko nezájde. Potrebujeme si vytvoriť čas a priestor na svoj vlastný rozvoj. Vyhovárať sa, že nemáme čas, máme veľa klientov, veľa práce, nič nestíhame je cesta k duchovnému úpadku a nie k rastu. Spoznáme akurát syndróm raka. Pokiaľ chceme živého raka uvariť a hodíme do vriacej vody, bráni sa, chce utiecť, ale keď ho dáme do studenej vody a postupne vodu zohrievame, tak to nezistí a v kľude sa nechá uvariť. Rovnako fungujeme aj sami.

Pracujeme od rána od večera s ľuďmi, ktorí majú priemerné energie. Po čase máme sami tendenciu vlastné energie ponížiť a prispôsobiť sa okoliu, klientom. A čo je horšie, nezistíme to a hľadáme vinníkov, ktorí neexistujú. Keď konečne prídeme na to, čo sa deje a energiu zvýšime a držíme si ju v určitej hladine a znova sa divíme, čo sa deje. Výrazne ubudne počet klientov, znova hľadáme príčinu tam, kde nie je. Je potrebné pochopiť vplyv energií na ľudí. Ľudia, čo nepoznajú, toho sa boja, boja sa vysokých energií, lebo ich nepoznajú, nevedia, čo môžu od nich očakávať, sú im nepríjemné. Pre pochopenie mať veľmi vysoké energie a pracovať s ľuďmi sa vylučuje a napriek tomu sa to dá. Preto má veľa duchovných ľudí problém sa ďalej vyvíjať, nechcú prísť o klientov, chcú stále niekam patriť, mať okolo seba kolektív ľudí. Toto všetko alebo ďaleko viac rieši vyššie poznanie, pochopiť, že pokiaľ sa niečoho starého nevzdáme, nemôže nám do života prísť niečo nové, lepšie, dokonalejšie. To dokonale platí na to, že človek sa cíti osamele. Stačí spoznať vyššie formy komunikácie a bude kedykoľvek spojený s ľuďmi s vysokými energiami a dokonalejšie ako ponúka súčasná vyspelá technika. Neveríte? Stačí sa presvedčiť a objaviť to, čo sa vám ponúka. Keď pochopíme vyššie formy práce s energiou, môžeme mať vysoké energie a napriek tomu dokázať pracovať s bežnými ľuďmi, ktorí ani zďaleka nedosahujú tieto energie.

Július a Vladimíra Lotoscentrum a Lotosmineraly

poznanie
Vyššie poznanie

Komentáre

O nás

Sme ľudia zaoberajúci sa duchovnou činnosťou, prácou s energiami, spoznávaniu zemských ako aj vesmírnych zákonitostí.

V roku 2007 sme založili Lotoscentrum, v ktorom sa venujeme poradenstvu, kontaktom s anjelskými bytosťami, bytosťami astrálneho sveta, očisťovaniu, spriechodňovaniu energií, liečeniu, diagnostike.

Svoj život sme zasvätili predovšetkým učeniu, odovzdávaniu duchovného poznania od základov až po vysoké duchovné poznanie.

Najnovšie články

Sledujte nás

Kontaktujte nás

Radi zodpovieme vaše prípadné otázky.