O nás

S manželkou Vladimírou sa zaoberáme duchovnou činnosťou, prácou s energiami, spoznávaniu zemských ako aj vesmírnych zákonitostí.

V roku 2007 sme založili Lotoscentrum, v ktorom sa venujeme poradenstvu, kontaktom s anjelskými bytosťami, bytosťami astrálneho sveta, očisťovaniu, spriechodňovaniu energií, liečeniu a diagnostike.

Svoj život sme zasvätili predovšetkým učeniu, odovzdávaniu duchovného poznania od základov až po vysoké duchovné poznanie. Svojich žiakov vedieme k postupnému vymaneniu spod vplyvu karmického zaťaženia, aby dokázali spojiť materiálny život s duchovným do jednoty a dosiahli úplnú slobodu a voľnosť.

Bohaté životné skúsenosti odovzdávame v jednoduchej forme tak, aby boli čo najlepšie použiteľné v bežnom živote, ale aj profesionálnej duchovnej činnosti na pomoc iným.

Manželka Vladimíra sa venuje umeleckej činnosti, maľovaniu energicky veľmi silných a pôsobivých obrazov. Ja Július sa zaoberám zbieraním a spoznávaním minerálov.

Svoje skúsenosti s minerálmi sme spísali v prvej knihe “Liečenie s minerálmi”, vydanej pre klientov Lotoscentra v roku 2012.

Pre úspech, ktorý kniha zaznamenala, bola prepracovaná, doplnená a vydaná v roku 2015 pod názvom “Liečenie minerálmi” a daná do voľného predaja vydavateľstvom Slovart.

V druhej vydanej knihe pod názvom “Duchovná cesta” boli spísané meditácie pre potreby žiakov Lotoscentra, ktorí sa vydali na cestu učiteľov duchovna.

Pre potreby klientov boli zostavené a nahrané meditácie.

Obrazy, minerály a publikácie si klienti môžu aj zakúpiť v našom e-shope.