O nás

Vladimíra a Július

Sme deti svetla s poslaním pomáhať tomuto svetu. Venujeme sa energiám, liečeniu, diagnostike, výskumu a vytváraniu liečivých terapii. Spoločne sme sa vydali na cestu duchovného poznania, zažili na nej veľa dobrodružstiev, spoznali veľké množstvo ľudí, ktorým sme pomáhali a ktorí pomáhali nám. Je to úžasná cesta, ktorá nám priniesla sebapoznanie, poznanie sveta, priniesla nám energiu, vedomie, schopnosti a veľké množstvo nadpozemskej lásky a harmónie.

Od roku 2007 sa naplno venujeme duchovnej činnosti, založili sme Lotoscentrum, v ktorom pomáhame pri fyzických, psychických a emočných problémoch, starostiach, ktoré človek rieši. Máte problém stačí otázka a váš anjel strážny vám to pri kontakte objasní, čo sa deje, s čím to súvisí a, ako to riešiť. Keď je potrebné očistíme a uvoľníme bloky, mágie, negatívne programy, spriechodníme energie. Pri chorobách určíme duchovnú príčinu, urobíme diagnostiku a liečime. Máte problém v láske, vo vzťahu, s deťmi, v podnikaní spravíme hĺbovú analýzu a pripravíme možnosti riešenia.

Medzi náš najväčší úspech považujeme vytvorenie Lotosterapie, zdroj večnej energie a vitality s vynikajúcimi liečivými účinkami na telo aj psychiku. Za Lotosterapiu vďačíme nášmu výskumu pôsobenia minerálov a liečivej energie na ľudské telo a pomoci našich duchovných sprievodcov svetla. Na Lotosterapiu sa môžete objednať alebo domácu verziu zakúpiť.

Naše poznatky o mineráloch sme napísali v knihe Liečenie minerálmi vydanej Slovartom. Obsahuje popis 220 minerálov a farebnú obrazovú prílohu, 248 strán v slovenskom jazyku. Kniha poradí, ako si vybrať vhodný minerál, ako ho očistiť, nabiť, používať, pripraviť z neho vodu. Popisuje pôsobenie minerálov na telo, psychiku ako aj duchovnú oblasť. Tlačená verzia je vypredaná, aktuálne je dostupná v elektronickej podobe. Pre všetkých priaznivcov je na facebooku vytvorená skupina Liečenie minerálmi, do ktorej sa môžete zapojiť a získavať ďalšie poznatky o mineráloch a ich vlastnostiach.

Vytvorili a nahrali sme desiatky meditácií pre našich klientov, niektoré môžete nájsť v našich článkoch a sú určené pre osobný rozvoj. Venujeme sa maľovaniu energetických obrazov, vytváraniu mandál z minerálov a ďalším činnostiam, ktoré dokážu potešiť ducha.

Na našich cestách, ktoré sme absolvovali po Jeruzaleme, Egypte, Lurdach, Slovensku, púti do Santiago de Compostela spoznávame a študujeme energetické miesta a históriu duchovná.

Poznatky, skúsenosti a prax z našej duchovnej cesty odovzdávame ďalej všetkým, ktorí majú záujem zmeniť svoj život k lepšiemu. Odovzdávame, učíme a smerujeme na duchovnú cestu lásky. Pre všetkých, ktorí absolvovali naše kurzy je vytvorená na facebooku skupina Cesta poznania, do ktorej sa môžu prihlásiť.

Lotosterapie, minerály, obrazy a výrobky si môžete zakúpiť v našom e-shope.