Naše služby

Kontakt s Anjelom strážnym

25 za hodinu
 • Kontakt je potrebný pri riešení životných problémov s ktorými si nevieme dať rady, problémoch vo vzťahoch, v rodine, v práci, v škole a pod. Keď máme pocit že sa nič nedarí, beznádeje, úniku energie, energetických útokov a mágií. Je dôležité pripraviť si otázky.
 • Dĺžka trvania kontaktu max. 2 hodiny

Očistenie anjelského písma

25
 • Nadväzuje priamo na anjelský kontakt, písmo. Očisťujú, uvoľňujú a odpájajú sa negatívne energie a sily, bloky, entity, programy, mágie, neprajnosti a iné negatívne vplyvy z tohto, ako aj z minulých životov, ktoré majú priamy dopad na vzťahy, osobný, rodinný aj pracovný život, majetok, spriechodňujú sa zablokované energie. Očistenie sa robí po anjelskom kontakte.

Poradenstvo partnerské, vzťahové, výchova detí

25
za každú hodinu
 • Problémy v komunikácií a porozumení medzi partnermi, manželmi, vzory správania a chovania zdedené a prebraté, priority, problémy vo výchove detí, pochopenie ich správania, pomoc pri riešení konfliktov.

Lotosterapia

30
Dĺžka trvania 40min.
 • Dokonalosť terapie spočíva v tom, že nájde v tele zdravotný problém, ktorý začne riešiť, uvoľňuje bloky, dodáva energiu, posilňuje imunitný systém, krvný obeh a zároveň očisťuje organizmus od škodlivých látok, detoxikuje, regeneruje, opravuje poškodené bunky, uvoľňuje bolesť, stres, napätie fyzické aj psychické, a to všetko vo veľmi krátkom čase. Skracuje čas liečenia pri chorobách a úrazoch o 40 až 70 % oproti bežným spôsobom liečenia. Účinné pomáha pri kombinácií fyzického a psychického stresu - syndróme vyhorenia, dokáže mu predchádzať a rieši už vzniknuté stavy.

Poradenstvo podnikateľské, firemné, investičné

25
za každú hodinu
 • Problémy so zamestnancami, obchodnými partnermi, pracovné vzťahy, investičné zámery, projekty, finančné bloky.

Hĺbkové očistenie a harmonizácia čakier

30
Dĺžka trvania cca 1 hodina
 • Čakry je potrebné udržiavať v čistote z dôvodu prísunu energie do tela, správnej funkčnosti jednotlivých orgánov, ako aj celého tela. V duchovnej oblasti pomáhajú pri duchovnom raste, napredovaní, prijímaní vyšších foriem vedomia. Pri hĺbkovej očiste sa odstraňujú negatívne energetické nánosy a bloky nielen v čakrách, ale aj v energetických dráhach a meridiánoch.
 • Súčasťou čistenia je doplnenie energie a zharmonizovanie čakier. Po očistení prichádza k naštartovaniu samoliečebných procesov v tele, posilňuje sa celková regenerácia a vitalita.

Duchovný rast, práca s energiou

25
za každú hodinu
 • Pochopenie pôsobenia duchovných princípov, zákonov karmy, zeme, vesmíru a ich vplyv a začlenenie do bežného života. Uvoľnenie blokov na spriechodnenie schopností.

Očistenie osôb a predmetov

30
 • Je potrebné v prípade energetických útokov, mágií, urieknutia urobených v súčasnom alebo v minulých životoch, ktoré sa môžu prejavovať nedostatkom energie, apatiou, bolesťami hlavy, kŕčmi v solar plexe, chorobami a pod.
 • Očistenie predmetov sa väčšinou týka osobných vecí, šperkov, ktoré môžu byť negatívne naprogramované za účelom škodiť, odoberať energiu.

Neplodnosť, problémy s otehotnením

50
Dĺžka trvania max. 2 hodiny
 • Určenie príčiny neplodnosti, odporučenie vhodnej terapie, uvoľnenie fyzických, psychických a emočných blokov.

Liečivá terapia na uvoľnenie psychických a emočných blokov

25
za každú hodinu
 • Terapia slúži na uvoľnenie rôznych blokov, ktoré vzniky v detstve, v priebehu tohto života, ako aj v minulých životoch. Blokov, ktoré majú dopad na súčasný citový a emočný život, psychickú stabilitu, adaptáciu a zaradenie sa do bežného života.

Očistenie príbytkov a nehnuteľnosti

od 50
očistenie a uzatvorenie GPZ na diaľku
 • Očisťujú sa byty, domy, pozemky, novostavby, budovy, kancelárie, firmy aj celé podniky a stavby od negatívnych programov, energií, mágií, neprajnosti, závisti. Odpájajú sa duchovia, duše a ostatné negatívne vplyvy.
 • Budovy aj pozemky sú mnohokrát zanesené negatívnymi energiami, ktoré sú zámerne vsadené neprajníkmi, môžu byť pozostatkom predchádzajúcich obyvateľov príbytku ako aj daného miesta z minulosti.
 • Spolu s očisťovaním sa uzatvárajú aj geopatogénne zóny a prieniky, ktoré majú negatívny dopad na zdravie a psychickú pohodu obyvateľov, spriechodňujú sa energie.

Očistenie motorového vozidla

25
 • Očisťujú sa motorové vozidlá hlavne jazdené, uvoľňujú sa energie od pôvodných majiteľov, vodičov, ktoré sa prejavujú zvýšenou poruchovosťou a nehodami. Informácie o technickom stave vozidla.

Liečenie

30 za hodinu
 • Liečenie od jednoduchých ochorení až po závažné zdravotné problémy ako rakovina, leukémia, autoimunitné ochorenia a pod.

Diagnostika, určenie fyzických a duchovných príčin ochorenia

30
za každú hodinu
 • Určenie zdravotných problémov existujúcich aj budúcich, fyzickej a duchovnej príčiny ochorenia, prognóza vývoja ochorenia.

Odstránenie negatívneho pôsobenia geopatogénnych zón

od 50
Očistenie a uzatvorenie GPZ na diaľku
 • Geopatogénne zóny ( GPZ ) škodlivo pôsobia na celkové zdravie a vitalitu človeka, oslabujú imunitný systém, posilňujú napätie, stres, depresie, migrény, podráždenosť, psychickú nestabilitu, apatiu, narúšajú koncentráciu, spôsobujú výpadky pamäte, problémy s učením, hyperaktivitu, nespavosť.
 • Geopatogénne zóny sa nachádzajú v zemi sú to zemské praskliny, pukliny v horninách, jaskyne, geologické náleziská, podzemná a spodná voda, močariská, energetické prieniky, pohrebiská, katakomby, banské diela, archeologické náleziská a ďalšie iné škodlivé žiarenia.
 • Uzatvorenie týchto negatívnych geopatogénnych zón prebieha na základe pôsobenia energií, prírodných a duchovných zákonov. Uzatvorenie negatívneho pôsobenia zón je trvalé. Poskytujeme poradenstvo pri odrušení elektromagnetizmu.

Očistenie pozemkov, úrody, zvierat + GPZ

50
 • Očisťujú sa od negatívnych energií, zásahov, prepojeností, útokov, neprajností. Uvoľňujú sa negatívne vplyvy predchádzajúcich majiteľov a obyvateľov pozemkov.