Lotosterapia – poznajte liečivú silu minerálov

lotosterapia

Lotosterapia je veľmi účinná prírodná a bezdotyková forma regenerácie. Prináša efektívny a jednoduchý spôsob regenerácie a detoxikácie organizmu. Je zložená z vybraných minerálov a drahých kameňov. Zosilnenie minerálov zabezpečuje liečivá energia pôsobiaca na základe poznania kvantovej fyziky a biofyziky ľudského tela.

Terapia aktivuje vzájomné prepojenie a zosilnenie komunikácie medzi jednotlivými bunkami, ich revitalizáciu a obnovenie funkčnosti. Prírodné minerály majú širokospektrálne vibrácie, ktoré prenikajú celým telom, všetkými bunkami, očisťujú, posilňujú a vylaďujú organizmus na správnu frekvenciu pôsobenia. Organizmus naladený na správne frekvencie sa začne prirodzeným spôsobom liečiť, regenerovať, očisťovať, zbavovať sa toxínov, škodlivých látok a poškodených buniek. Terapia posilňuje energiu, zvyšuje celkovú odolnosť, imunitu, životnú silu a vitalitu.

Pre koho je vhodná Lotosterapia?

Lotosterapia je vhodná pre každú živú bytosť. Riadi ju samotné telo, prispôsobuje sa potrebám jednotlivých ľudí ako aj zvierat. Energia terapie pôsobí na to, čo je pre organizmus najdôležitejšie, na tú časť tela, ktorú potrebujeme.

Účinky Lotosterapie

Lotosterapia regeneruje a očisťuje organizmus, pomáha zmierniť prejavy choroby, zastaviť jej ďalšie šírenie, obnovu poškodených buniek, vyliečenie. Od jednoduchých až po závažné a ťažko liečiteľné ochorenia. Tieto účinky sú závislé od stavu ochorenia, od stupňa obťažnosti ochorenia, deštruktívnych zmien v tkanivách, rýchlosti postupu choroby.

Druhy lotosterapie

Očisťuje a detoxikuje celý organizmus, uvoľňuje z tela škodlivé a toxické látky.

Terapia je určená pre ľudí zdravých na očistenie organizmu ako pre ľudí ktorý majú rôzne ochorenia od jednoduchých až po závažné. Má omladzujúci účinok na telo, výborne pôsobí pri rôznych diétach, chudnutí, detoxikačných procesoch. Posilňuje prirodzenú regeneráciu tela, samoliečebné procesy v tele, činnosť hrubého čreva. Pomáha pri závažných ochoreniach, rakovine, ochoreniach mozgu, srdca. Energeticky čistí auru, jemnohmotné telá, uvoľňuje energetické bloky. Uvoľňuje škodlivé látky po liekoch, chemoterapii, ožarovaní. Očisťuje pečeň, slezinu, krv, obličky, lymfu. Terapia pôsobí počas spánku. Je príjemná, uvoľňuje telo, myseľ, zmierňuje fyzickú stuhlosť pri rannom vstávaní, pomáha pri zaspávaní.

Regeneruje a posilňuje organizmus, imunitný systém, samoliečebné procesy v organizme.

Napomáha pri rehabilitáciách, poúrazových a pooperačných stavoch. Regeneruje bunky po ožarovaní, chemoterapii, liečení liekmi pri bežných, ako aj závažných ochoreniach. Posilňuje auru, čakry, energetické telá. Regeneruje poškodené bunky od škodlivého žiarenia, mobilu, wi-fi, elektromagnetizmu, zmierňuje negatívne pôsobenie GPZ. Terapia pôsobí počas spánku. Je príjemná, uvoľňuje telo, myseľ, zmierňuje fyzickú stuhlosť pri rannom vstávaní, pomáha pri zaspávaní

Zmierňuje a uvoľňuje psychické, emočné a citové prepätie, tlak a stres, celkovú únavu.

Výborne pomáha pri syndróme vyhorenia, nespavosti, celkovom napätí, emočnej nestabilite. Napomáha dosiahnuť duševnú pohodu, uvoľniť depresie, traumy, bloky v citovej a emočnej oblasti po rôznych zraneniach, strate blízkej osoby. Posilňuje schopnosť učenia, pamäť, jasné myslenie, kreativitu, psychickú výkonnosť. Terapia pôsobí počas spánku. Je príjemná, uvoľňuje telo, myseľ, zmierňuje fyzickú stuhlosť pri rannom vstávaní, pomáha pri zaspávaní.

Zmierňuje a uvoľňuje bolesť v organizme.

Posilňuje a regeneruje nervový systém tela. Zmierňuje a uvoľňuje zápaly, energetické bloky. Regeneruje a posilňuje samoliečebné procesy v tele, vo svaloch a nervovom systéme. Zmierňuje opuchy, posilňuje činnosť svalov, uvoľňuje svalové napätie a kŕče. Napomáha pri reumatizme, artritíde, zmierňuje chronické stavy. Terapia pôsobí počas spánku. Je príjemná, uvoľňuje telo, myseľ, zmierňuje fyzickú stuhlosť pri rannom vstávaní, pomáha pri zaspávaní.

Minerálna terapia určená pre ženy.

Posilňuje samoliečebne procesy v tele, regeneruje reprodukčné orgány, maternicu, pošvu, vaječníky a močový mechúr. Pomáha pri cystách, zápaloch, hemoroidoch, menopauze a ostatných gynekologických problémoch. Pomáha ženám otehotnieť, počas tehotenstva udržať a donosiť dieťa ako aj po pôrode. Podporuje tvorbu mlieka pri dojčení, zmierňuje zápaly pŕs. Pomáha zmierniť a uvoľniť predmenštruačný syndróm, tlak, napätie, podráždenosť pred a počas menštruácie. Urýchľuje hojenie rán po pôrode a po operačných zákrokoch. Terapia pôsobí počas spánku. Je príjemná, uvoľňuje telo, myseľ, zmierňuje fyzickú stuhlosť pri rannom vstávaní, pomáha pri zaspávaní.

Kĺbová terapia na regeneráciu pohybového aparátu.

Posilňuje a urýchľuje regeneráciu, uvoľňuje bolesť, tlak, zlepšuje ohybnosť, čistí tkanivá. Pomáha pri zápaloch, reume, artritíde, artróze, skolióze, kĺbových a šľachových problémoch, chorobách pohybového aparátu, chrbtice, končatín, svalov, kĺbov, šliach, nervov. Uvoľňuje stres, napätie, dodáva energiu, posilňuje vitalitu. Pomáha zmierniť aj chronické zdravotné problémy, posilňuje cievny a žilný systém, metabolizmus, asimiláciu živín a minerálnych látok. Pomáha športovcom po úrazoch v rehabilitácii. Pomáha pri poškodených šlachách, problémoch kĺbového puzdra, vody v kolene.

Lotosterapia S – spánok je určená pre všetkých, ktorí majú problém so spánkom.

Upokojuje, uvoľňuje svalové a nervové napätie, prebytočne emócie, pocity, myšlienky. Prináša odpočinok, zmierňuje celkovú únavu, stres, psychické, emočné, citové a myšlienkové napätie. Posilňuje imunitný systém, pomáha pri syndróme vyhorenia. Očisťuje a detoxikuje organizmus, posilňuje celkovú odolnosť voči pôsobeniu škodlivého žiarenia mobilu, tabletu, PC, wi-fi, elektromagnetizmu a negatívnych geopatogénnych zón. Terapia pôsobí počas spánku. Je príjemná pomáha pri zaspávaní, uvoľňuje telo, myseľ, prehlbuje spánok, zmierňuje fyzickú stuhlosť pri rannom vstavaný.

Zvieratá veľmi dobre preciťujú energie, vedia čo je pre nich dobré, Lotosterapiu si dokážu zamilovať a naplno využívať.

Pomáha pri ochoreniach pohybového aparátu, artróze, zápaloch, svalovej únave, psychických problémoch, pri rôznych zdravotných problémoch spojených s trávením a asimiláciou živín. Aktivuje a posilňuje regeneráciu, imunitný a lymfatický systém, látkovú výmenu, čistiace a detoxikačné procesy v organizme. Zmierňuje bolesť, uvoľňuje stres, upokojuje, dodáva energiu, udržuje psa vo výbornej kondícii a vitalite. Skracuje čas liečenia pri chorobách a zraneniach  o 40 až 60 %. Vyrába sa na zákazku v rôznych veľkostiach podľa rozmeru a váhy psa.

Mačky veľmi dobre preciťujú energie, vedia kedy a ako ich používať.

Pomáha pri ochoreniach pohybového aparátu, artróze, zápaloch, svalovej únave, psychických problémoch, pri rôznych zdravotných problémoch spojených s trávením a asimiláciou živín. Aktivuje a posilňuje regeneráciu, imunitný a lymfatický systém, látkovú výmenu, čistiace a detoxikačné procesy v organizme. Zmierňuje bolesť, uvoľňuje stres, upokojuje, dodáva energiu, udržuje mačku vo výbornej kondícii a vitalite. Skracuje čas liečenia pri chorobách a zraneniach  o 40 až 60 %. Vyrába sa na zákazku v rôznych veľkostiach podľa rozmeru a váhy mačky.

Lotosterapia ktorá Vás prenesie vo svojich schopnostiach, účinnosti a jednoduchosti do budúcnosti.

Očisťuje organizmus, regeneruje, dodáva energiu, posilňuje vitalitu, uvoľňuje bolesť, stres a napätie. Pri chorobách a úrazoch skracuje čas liečenia. Pomáha aj pri závažných a ťažko liečiteľných ochoreniach. Rieši syndróm vyhorenia. Športovcom posúva ich hranice výkonnosti. Vyrába sa na zákazku.

Objednajte si Lotosterapiu aj k Vám domov

Lotosterapiu si môžete objednať cez náš e-shop aj dnes. Využite silu minerálov aj pre Váš organizmus. Ak máte otázky spýtajte sa nás.

Umiestnenie terapie

Lotosterapiu uložíme pod posteľ, na ktorej spíme, do oblasti nôh, od kolien po členky. Umiestnenie do inej oblasti tela neodporúčame.

Lotosterapiu môžeme používať aj počas dňa, položenú v oblasti členkov. Prípadne si na terapiu môžeme položiť chodidlá.

Používanie Lotosterapie

Pri umiestnení pod posteľ prebieha terapia počas spánku 8 – 10 hodín. Počas dňa terapiu používame položenú pri nohách, chodidlách časovo cca 8 hodín. Pôsobenie terapie je individuálne, podľa akútnej potreby organizmu. Toto pôsobenie riadi samotné telo. Smeruje energiu tam, kde ju najviac potrebuje. Terapia dodáva energiu a vitalitu. Keď je telo zdravé, získava z terapie viacej energie a vitality.

Lotosterapia má samočistiace schopnosti. Minerály a drahé kamene v terapii nie je potrebné čistiť alebo nabíjať. Lotosterapia nepreberá žiadne negatívne informácie alebo energie od klienta ani z prostredia.

Dĺžka a opakovanie Lotosterapie

Odporúčaná dĺžka trvania terapie je 8 – 10 hodín denne.

Terapiu môžeme používať každý deň.

Ak máme viac druhov terapie, ktoré chceme používať počas spánku, je potrebné ich každý deň striedať. Počas jednej noci môžeme použiť iba jeden druh Lotosterapie.

Počas dňa môžeme používať iný druh Lotosterapie.

Zákaz použitia Lotosterapie

Lotosterapiu nesmú používať ľudia s kardiostimulátorom!

Lotosterapie sa nesmú navzájom kombinovať! Používať dve naraz.

Terapia sa nesmie používať uložená pod posteľou, ak používame v posteli matrace s kovovými pružinami!

Lotosterapia sa používa ako doplnková terapia k bežným spôsobom liečenia.

Lotosterapia. pdf