Minerálna terapia

Share on facebook
mineral

Minerály sú ozajstným pokladom a darom zeme. Málo ľudí vie skutočne oceniť ich prínos pre ľudstvo. Aj keď si to neuvedomujeme, sme nimi obklopení. Minerály sú potrebné a životne dôležité pre ľudské telo. Používajú sa v mnohých prípravkoch a liečivách, bez ktorých si náš život už nevieme ani predstaviť. Sú stavebnými prvkami kostí a zubov, riadia rovnováhu v tele, činnosť srdca, žliaz i zažívacieho systému. Regulujú látkovú premenu, sú nevyhnutné pre optimálne funkcie nervov a svalov. Známe sú liečivé a relaxačné účinky minerálov z Mŕtveho mora, ktoré pomáhajú pri dýchacích, kožných, ako aj reumatických problémoch. Ako v minulosti, tak aj dnes ľudstvo s obľubou využíva po celom svete minerálne pramene s cieľom liečiť rôzne zdravotné problémy. Schindele preslávil účinky minerálov po celom svete. Schindelove minerály ako doplnok výživy sú jedinečným objavom a zdravotne pomohli už mnohým ľudom na celom svete. Používajú sa prakticky v každej oblasti od stavebníctva až po elektropriemysel. V domácnosti ich bežne a denne používame, sú súčasťou našej kozmetiky, ale aj čistiacich prostriedkov.

O liečivých účinkoch minerálov sme napísali knihu Liečenie minerálmi, kde popisujme viac ako 200 druhov. Prišiel nápad na skombinovanie liečivej energie s liečivými účinkami minerálov. Vznikla unikátna terapia, zdroj večnej energie a vitality. Energia sa nachádza všade okolo nás, je v priestore. Poznáme ju pod rôznymi menami, ako liečivá energia, Ki, Tchi, prána. Ako prví na svete sme spojili technológiu regenerácie liečivou energiou s liečivými účinkami minerálov. Vytvorili sme minerálnu terapiu a dali sme jej názov Lotosterapia, dokonalý nástroj s komplexnými účinkami, ktorý sa inteligentne prispôsobuje potrebám jednotlivých ľudí. Dokáže základným spôsobom diagnostikovať stav organizmu. Pôsobí okamžite a intenzívne na fyzické telo, ako aj na psychiku, pričom súčasne regeneruje, detoxikuje, dopĺňa energiu, uvoľňuje bolesť, stres, napätie, syndróm vyhorenia. Skracuje čas liečenia pri chorobách a úrazoch o 40 až 70 % oproti bežným spôsobom liečenia.

Lotosterapia aktivuje vzájomné prepojenie a zosilnenie komunikácie medzi jednotlivými bunkami, ich revitalizáciu a obnovenie funkčnosti. Prírodné minerály majú širokospektrálne vibrácie, ktoré prenikajú celým telom, všetkými bunkami. Očisťujú, posilňujú a vylaďujú celý organizmus na správnu frekvenciu pôsobenia. Takto naladený organizmus sa začne prirodzeným spôsobom liečiť, regenerovať, očisťovať, zbavovať sa toxínov, škodlivých látok a poškodených buniek. Frekvenčné ladenie zabezpečujú prírodné minerály, ktoré sú zastúpené aj v ľudskom tele a pôsobia priamo na jednotlivé funkcie. Organizmus získava energiu a vitalitu, psychickú a fyzickú odolnosť. Frekvenčné zosilnenie minerálov zabezpečuje liečivá energia pôsobiaca na základe poznania kvantovej fyziky a biofyziky ľudského tela. Energia, ako aj účinky minerálnej terapie sú merateľné.

Pri výrobe Lotosterapie sú použité najvyspelejšie technológie a poznatky z kvantovej fyziky. Vyvíjala sa 12 rokov, počas ktorých bola testovaná a zdokonaľovaná až do súčasnej podoby. Sú v nej zúročené dlhoročné poznatky o vlastnostiach minerálov a pôsobení energií na organizmus. Na maximálne využitie vlastností minerálov v prospech regenerácie organizmu je dôležitá ich správna kombinácia s ohľadom na ich optimálny pomer. V súčasnosti v terapii používame približne 100 druhov minerálov z celého sveta. Od základných, bežne dostupných v obchodoch cez drahokamy používané v šperkoch až po minerály, ktoré poznajú len zberatelia.

Vytvorili sme viac druhov minerálnej terapie.

Lotosterapia s pôsobením do 30min.

Lotosterapia liečivé lôžko jeurčená pre regeneračné centrá, hotely, wellness, pre firmy a pre ľudí ktorý si vedia oceniť svoje zdravie a vitalitu. Terapiu je možné používať denne, aktívny športovci 2x denne. Terapia sa vyrába na zákazku v prevedení univerzálna, športová a pre firmy.

Lotosterapia s pôsobením do 2hodín.

Lotosterapia kĺbová je vhodná na bežné používanie pri bolesiach a zdravotných problémov kĺbov, svalov, šlach, pohybového aparátu. Chrobách ako je artróza, artritída, zraneniach a zlomeninách.

Lotosterapia s pôsobením 8-10 hodín.

V aktuálnej ponuke je päť druhov terapií na bolesť, regeneráciu, očistenie a detox, psychickú únavu, na ženské problémy a problémy s neplodnosťou. Najvhodnejšie použitie počas spánku, možnosť dlhodobého používania. Vhodné na detox, chudnutie, uvolnenie bolesti, stresu, napätia, regeneráciu atď.

Lotosterapia pre zvieratá

Lotosterapia pre psy a mačky je liečivé lôžko pre našich miláčikov, zvieratá terapiu milujú a vyhľadávajú. Vyrába sa na zákazku v rôznych veľkostiach.

Lotosterapia je bezdotyková, príjemná, nenáročná na čas, prevádzkovanie, servis a obsluhu. Terapia nepreberá žiadne negatívne informácie alebo energie od klienta ani z prostredia. Môžu ju používať v 30 minútových intervaloch klienti s rôznymi problémami, chorobami alebo energiami bez toho, aby nasledujúci klient bol nejako ovplyvňovaný. Minerály v terapii nie je potrebné čistiť alebo nabíjať. Terapiu sme vyvinuli a zdokonalili tak, že v nej prebieha samočistiaci a samonabíjací proces jednotlivých minerálov.

Terapia je vhodná pre spoločnosti zaoberajúce sa regeneráciou a starostlivosťou o telo. Centrá zdravia, kúpele, rehabilitačné a liečebné zariadenia, wellness, hotely, športové kluby, posilňovne, fitnes štúdia, detoxikačné, masérske a terapeutické zariadenia. Oceniť ju vedia aj firmy, ktoré majú záujem o zvýšenie pracovnej výkonnosti a efektivity. Terapiou napríklad dokážu riešiť syndróm vyhorenia u svojich zamestnancov.

Reakcie klientov na Lotosterapiu sú výborné. Závisia od ich zdravotného stavu. Zdravý človek je po terapii plný energie, vitality, uvoľnený ako po výdatnom spánku. Zdravý jedinec zanesený toxínmi však môže pociťovať smäd, malátnosť, čím sa preukazujú spustené detoxikačné procesy v tele. Chorý človek môže mať viacej prejavov. Podľa stavu ochorenia pociťuje v určitých miestach na tele teplo, tlak aj bolesť, ktorá ale postupne ustupuje. Väčšina ľudí dokáže precítiť, zachytiť a popísať účinok Lotosterapie. Často sa stáva, že počas terapie zaspia aj ľudia, ktorí majú problém so spánkom. Liečenie minerálmi – Lotosterapia je nadčasová forma regenerácie organizmu.

Autori manželia Valiašekovi

Minerálna terapia

Komentáre

O nás

Sme ľudia zaoberajúci sa duchovnou činnosťou, prácou s energiami, spoznávaniu zemských ako aj vesmírnych zákonitostí.

V roku 2007 sme založili Lotoscentrum, v ktorom sa venujeme poradenstvu, kontaktom s anjelskými bytosťami, bytosťami astrálneho sveta, očisťovaniu, spriechodňovaniu energií, liečeniu, diagnostike.

Svoj život sme zasvätili predovšetkým učeniu, odovzdávaniu duchovného poznania od základov až po vysoké duchovné poznanie.

Najnovšie články

Sledujte nás

Kontaktujte nás

Radi zodpovieme vaše prípadné otázky.