Tehotenstvo

Tehotenstvo

Zvyšuje sa počet žien, ktoré majú problém otehotnieť. Nesúvisí to len s naším životným štýlom, ekonomikou a životným prostredím. Je veľa vplyvov, ktoré priamo alebo nepriamo pôsobia na schopnosť otehotnieť a donosiť dieťa. Základný je náš osudový plán, ktorý si plánujeme pred naším príchodom do tohto života. V ňom si plánujeme, ako bude prebiehať náš celý život aj to, či budeme mať deti. Tento plán ovplyvňuje naša karma z minulých životov. Karma výrazne ovplyvňuje celý náš život, to, čo sa nám v súčasnom živote deje. Niekto si zadá počet detí, iný si nezadá deti vôbec alebo si to nechajú na voľnosti a okolnostiach. Splodenie dieťaťa si zadajú s určitým partnerom, po určitej životnej skúške. Osudový plán sa nedá obísť, ten je daný. Okrem plánu do toho zasahuje aj náš súčasný život. Vieme si sami vytvoriť bloky fyzické, psychické, emočné. Vytvárajú sa aj nesprávnym stravovaním, prípravou jedla, kombináciami. Prijímame stravu, ktorá obsahuje veľa škodlivých chemických látok. Pre oslabený organizmus môže škodiť aj potrava pripravená v mikrovlnnej rúre. Nebezpečné môžu byť aj geneticky modifikované potraviny (GMP).

Výrazne nás ovplyvňujú vzory správania a programy, ktoré sme zdedili po rodičoch. Nezvládnutý stres a napätie, strach so zvládnutím výchovy, strach o finančné zabezpečenie, partnerské istoty. Strach všeobecne vytvára veľké bloky v našom napredovaní. Často sa stáva, že žena vysadí antikoncepciu a čaká, že v krátkej dobe hneď otehotnie. Neuvedomuje si, že organizmus sa potrebuje od antikoncepcie očistiť, zregenerovať. Môže to trvať od troch do deviatich mesiacov, podľa fyzického stavu organizmu. Samozrejme málo žien chce čakať a tlačia na to, aby hneď otehotneli. Vytvárajú psychický tlak, ktorý v konečnom dôsledku môže brániť v otehotnení. Čím dlhšie problém pretrváva, tým je väčší tlak a tým sa vytvárajú väčšie bloky. Bloky, ktoré sa môžu preniesť aj na partnera. Stačí pritom uvoľniť vzniknuté napätie, emócie, myšlienky, očistiť a detoxikovať organizmus.

Niektoré ženy nie sú na dieťa psychicky pripravené. Keď sa ich pýtame, prečo chcú priviesť dieťa na tento svet, váhajú s odpoveďou. Nie sú vnútorne presvedčené o tom, čo vlastne chcú. Prichádzajú s odpoveďami, že ich do toho tlačia rodičia, kamarátky už majú deti, mám najvyšší vek, prišiel ten správny čas. O láske, šťastí a naplnení počúvame málo. Život sa stáva pragmatickým a na skutočné city neostáva čas. Problém môže byť aj v partneroch. Jeden chce, ale druhý nie. Môže dokonca navonok vystupovať, že deti chce, ale pri slove dieťa už dostáva panický strach a snaží sa spochybniť partnerovo rozhodnutie.

U mužov je problém v množstve a v pohyblivosti spermií, ktoré spôsobuje psychická únava, únava životom a je úplne jedno, koľko má dotyčný rokov, 20 či 50. Čo sa týka množstva spermií, na to je dobrá celková očista a detoxikácia organizmu, najlepšie sedem dňovou hladovkou. Muži majú výhodu. Na oplodnenie stačí len jedna dobrá spermia.

Potrebné je sa na tehotenstvo a príchod dieťaťa pripraviť. Vedieť, čo to v skutočnosti prináša. To, že dieťa sa nedá odložiť a potrebuje neustálu starostlivosť. Táto starostlivosť neleží len na pleciach ženy, ale na obidvoch rodičoch. O dieťa sa potrebujeme postarať, a to nielen fyzicky, ale hlavne citovo. Dieťa potrebuje cítiť lásku rodičov. Začína vnímať energie už v prenatálnom období. Počas tehotenstva si vytvára puto s matkou, ktoré je veľmi silné a trvalé. Dieťa je neustále týmto putom spojené s matkou. Vníma jej emócie, pocity, nálady, myšlienky. Z toho všetkého vníma základné informácie, na ktoré prirodzene aj reaguje. Vníma lásku, šťastie, harmóniu, pokoj, ale aj negatívne pocity ako strach, nepokoj, stres. A je pritom jedno, kde a ako ďaleko sa matka nachádza. Otec si takéto puto s dieťaťom musí vytvoriť. Keď sa rodičia za dvermi hádajú, má z toho pocit, že urobilo niečo zlé. Deti vedia veľmi dobre zachytávať energie, vnímajú auru. Spočiatku vedia definovať len úplne základné informácie, tie, ktoré im stačia k prežitiu. Ale stačí im len pár týždňov a vedia už definovať veľa citových rozpoložení matky, ktoré prirodzene nechápu. Dieťa sa vždy učí od rodičov, preberá od nich vzory správania. Kopíruje ich všetky, aj tie, ktoré sa nám nepáčia a na sebe ich nevnímame. Vychovávať dieťa nie je nič jednoduché. Učíme sa tomu po celý náš život. Chyby vo výchove často odstraňujeme až pri vnúčatách. O to je to zložitejšie, že neexistuje jednotný návod, ako na výchovu dieťaťa. Sú len rôzne pokusy a omyly. V knihách nájdeme vždy zaručené a hlavne protichodné návody, ktoré viacej mätú, ako učia. Veľa matiek do toho vpadne nepripravených a stres z toho, že sa im veľmi nedarí a nič nestíhajú, prenášajú na dieťa. Dieťa na to reaguje nepokojom, krikom, hyperaktivitou, chorobami. Deti cez choroby, ktoré sa opakujú, vyjadrujú svoju nespokojnosť v rodine. Príčinu detského ochorenia ľahko odhalíme. Problémy s ušami – nechce počúvať príkazy a zákazy. Problém s pľúcami – priveľký tlak a zodpovednosť daná na dieťa. Ochorenia hrdla – dieťa nám chce niečo povedať a rodičia nepočúvajú. Je na rodičoch naučiť sa s deťmi komunikovať, vedieť o ich emóciách a pocitoch, to čo ich trápi. Keď sa deti pred rodičmi začnú uzatvárať s tým, že ich nechápu, vytvárajú si bariéru, ktorá sa už omnoho ťažšie prekonáva. A dajú to pocítiť v puberte alebo v dospelom veku, keď stratia záujem o svojich rodičov. Stačí im pritom venovať viacej času, keď sú ešte malé a vnímať ich potreby.

Pri problémoch s otehotnením a donosením dieťaťa sa nám osvedčila Lotosterapia, ktorá zabrala aj pri ženách, ktoré sa o to pokúšali viac rokov a vyskúšali všetko, čo sa dalo. Pri jednoduchých problémoch postačí červený jaspis alebo karneol. Pri vážnejších odporúčame Lotosterapiu Z, špeciálnu kombináciu minerálov a drahých kameňov, ktorá uvoľňuje bloky a pomáha ženám v ich zdravotných problémoch.

Július a Vladimíra Lotoscentrum a Lotosmineraly

Tehotenstvo

Komentáre

O nás

Sme ľudia zaoberajúci sa duchovnou činnosťou, prácou s energiami, spoznávaniu zemských ako aj vesmírnych zákonitostí.

V roku 2007 sme založili Lotoscentrum, v ktorom sa venujeme poradenstvu, kontaktom s anjelskými bytosťami, bytosťami astrálneho sveta, očisťovaniu, spriechodňovaniu energií, liečeniu, diagnostike.

Svoj život sme zasvätili predovšetkým učeniu, odovzdávaniu duchovného poznania od základov až po vysoké duchovné poznanie.

Najnovšie články

Sledujte nás

Kontaktujte nás

Radi zodpovieme vaše prípadné otázky.