Lotosterapia O – očistná

Lotosterapia O – očistná

Zmes vybraných minerálov, ktoré sú aktivované liečivou energiou. Liečivá energia účinok minerálov zosilňuje, očisťuje a dobíja. Večná energia pre vaše zdravie a vitalitu na domáce použitie.

Lotosterapia očistná je určená pre chorých ako aj zdravých ľudí. U zdravých ľudí pôsobí na očistenie organizmu má omladzujúci účinok na telo, výborne pôsobí pri rôznych diétach, chudnutí, očistných procesoch. Posilňuje celkovú detoxikaciu, očistenie na bunkovej úrovni. Je mimoiadne prospešná ľudom ktorý majú rôzne ochorenia od jednoduchých až po závažné. Pri závažných ochoreniach, rakovine, ochoreniach mozgu, srdca, leukemii uvoľňuje škodlivé látky z tela po užívaní liekoch, chemoterapii, ožarovaní. Čistí vnútorne organy, lymfu, krv, pečeň, oblyčky, slezinu, črevá, zbavuje telo škodlivých baktérií a vyrusov. Posilňuje prirodzenú regeneráciu tela, samoliečebné procesy v tele, imunitný systém, činnosť hrubého čreva, zmierňuje zápalové procesy, pomáha pri dne, traviacich problémoch. Posilňuje celkovú odolnosť voči pôsobeniu škodlivého žiarenia mobilu, tabletu, PC, wi-fi, elektromagnetizmu a negatívnych geopatogénnych zón.

Terapia pôsobí počas spánku. Je príjemná pomáha pri zaspávaní, uvoľňuje telo, myseľ, zmierňuje fyzickú stuhlosť pri rannom vstavaný.

Lotosterapia vitalita a zdravie pre tých, ktorí chcú naplno žiť.

Július a Vladimíra Lotoscentrum

Lotosterapia O – očistná

Komentáre

O nás

Sme ľudia zaoberajúci sa duchovnou činnosťou, prácou s energiami, spoznávaniu zemských ako aj vesmírnych zákonitostí.

V roku 2007 sme založili Lotoscentrum, v ktorom sa venujeme poradenstvu, kontaktom s anjelskými bytosťami, bytosťami astrálneho sveta, očisťovaniu, spriechodňovaniu energií, liečeniu, diagnostike.

Svoj život sme zasvätili predovšetkým učeniu, odovzdávaniu duchovného poznania od základov až po vysoké duchovné poznanie.

Najnovšie články

Sledujte nás

Kontaktujte nás

Radi zodpovieme vaše prípadné otázky.