Lotosterapia K – kĺbová

Lotosterapia K – kĺbová

Zmes vybraných minerálov, ktoré sú aktivované liečivou energiou. Liečivá energia účinok minerálov zosilňuje, očisťuje a dobíja. Večná energia pre vaše zdravie a vitalitu na domáce použitie.

Lotosterapia kĺbová je výborná pre aktívnych ľudí, športovcov, ťažko pracujúcich, ale aj dôchodcov, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom, kĺbmi, šľachami. Posilňuje a urýchľuje regeneráciu, uvoľňuje bolesť, pomáha pri zápaloch, reume, artritíde, artróze, skolióze, kĺbových a šľachových problémoch, chorobách pohybového aparátu, končatín, svalov, kĺbov, šliach a nervov. Pomáha v rehabilitácii po úrazoch, zmierňuje chronické zdravotné problémy, zlepšuje ohybnosť, čistí a detoxikuje tkanivá, uvoľňuje napätie. Dodáva energiu, posilňuje vitalitu, cievny a žilný systém, metabolizmus, asimiláciu živín a minerálnych látok. Pomáha pri poškodení a problémoch kĺbového puzdra, vody v kolene, urýchľuje regeneráciu a obnovu poškodených tkanív, svalov a kosti. Terapia sa používa počas dňa.

Lotosterapia vitalita a zdravie pre tých, ktorí chcú naplno žiť.

Július a Vladimíra Lotoscentrum a Lotosmineraly

Lotosterapia K – kĺbová

Komentáre

O nás

Sme ľudia zaoberajúci sa duchovnou činnosťou, prácou s energiami, spoznávaniu zemských ako aj vesmírnych zákonitostí.

V roku 2007 sme založili Lotoscentrum, v ktorom sa venujeme poradenstvu, kontaktom s anjelskými bytosťami, bytosťami astrálneho sveta, očisťovaniu, spriechodňovaniu energií, liečeniu, diagnostike.

Svoj život sme zasvätili predovšetkým učeniu, odovzdávaniu duchovného poznania od základov až po vysoké duchovné poznanie.

Najnovšie články

Sledujte nás

Kontaktujte nás

Radi zodpovieme vaše prípadné otázky.