Lotosterapia U – únava

Lotosterapia U – únava

Zmes vybraných minerálov, ktoré sú aktivované liečivou energiou. Liečivá energia účinok minerálov zosilňuje, očisťuje a dobíja. Večná energia pre vaše zdravie a vitalitu na domáce použitie.

Lotosterapia U – únava psychická aj fyzická. Ideálna pre ľudí s veľkou psychikou záťažou, pracovným vypätím. Výborne pôsobí na depresie, syndróm vyhorenia, psychické prepätie, myšlienkovú prepracovanost. Posilňuje jasné a logické myslenie, očisťuje, detoxikuje organizmus, pôsobí na únavu životom, zvýšené napätie a stres.

Študentom uvoľňuje psychickú únavu, fyzické a psychické napätie, pomáha zapamätať si učivo, posilňuje sústredenosť, myslenie, nápaditosť, kreativitu, cieľavedomosť. Pomáha pri ochoreniach mozgu, ochraňuje pred senilitou, mozgovou mŕtvicou, zmierňuje citové a emočne traumy, zvyšuje odolnosť pri duševnej a psychickej záťaži. Posilňuje nervový a imunitný systém, upokojuje, pomáha stabilizovať emočnú precitlivenosť, citové výkyvy, stabilizuje činnosť srdca a spánok. Posilňuje vitalitu, dodáva energiu, vnútornú silu. Odstraňuje škodlivé pôsobenie žiarenia na ľudské telo od používania mobilu, wi-fi, PC, elektromagnetizmu. V duchovnej oblasti rozširuje vedomie, posilňuje meditácie, intuíciu, nadhľad, prehlbuje duchovné kontakty a schopnosti, harmonizuje energie.

Terapia pôsobí počas spánku. Je príjemná pomáha pri zaspávaní, uvoľňuje telo, myseľ, zmierňuje fyzickú stuhlosť pri rannom vstavaný.

Lotosterapia vitalita a zdravie pre tých, ktorí chcú naplno žiť.

Július a Vladimíra Lotoscentrum a Lotosminerály

Lotosterapia U – únava

Komentáre

O nás

Sme ľudia zaoberajúci sa duchovnou činnosťou, prácou s energiami, spoznávaniu zemských ako aj vesmírnych zákonitostí.

V roku 2007 sme založili Lotoscentrum, v ktorom sa venujeme poradenstvu, kontaktom s anjelskými bytosťami, bytosťami astrálneho sveta, očisťovaniu, spriechodňovaniu energií, liečeniu, diagnostike.

Svoj život sme zasvätili predovšetkým učeniu, odovzdávaniu duchovného poznania od základov až po vysoké duchovné poznanie.

Najnovšie články

Sledujte nás

Kontaktujte nás

Radi zodpovieme vaše prípadné otázky.