Lotosterapia

Lotosterapia – poznajte liečivú silu minerálov

Lotosterapia je veľmi účinná prírodná a bezdotyková forma regenerácie. Prináša efektívny a jednoduchý spôsob regenerácie a detoxikácie organizmu. Je zložená z vybraných minerálov, drahých kameňov a kvantovej technológie. Zosilnenie minerálov zabezpečuje energia pôsobiaca na základe poznania kvantovej fyziky a biofyziky ľudského tela.

Terapia aktivuje vzájomné prepojenie a zosilnenie komunikácie medzi jednotlivými bunkami, ich revitalizáciu a obnovenie funkčnosti. Prírodné minerály majú širokospektrálne vibrácie, ktoré prenikajú celým telom, všetkými bunkami, očisťujú, posilňujú a vylaďujú celý organizmus na správnu frekvenciu pôsobenia. Organizmus naladený na správne frekvencie sa začne prirodzeným spôsobom liečiť, regenerovať, očisťovať, zbavovať sa toxínov, škodlivých látok a poškodených buniek. Terapia posilňuje energiu, zvyšuje celkovú odolnosť, imunitu, životnú silu, vitalitu.

Pre koho je vhodná Lotosterapia?

Lotosterapia je vhodná pre každú živú bytosť. Riadi ju samotné telo, prispôsobuje sa potrebám jednotlivých ľudí. Energia terapie pôsobí na to, čo je pre organizmus najdôležitejšie, na tú časť tela, ktorú potrebujeme.

Účinky Lotosterapie

Lotosterapia regeneruje a očisťuje organizmus, pomáha zmierniť prejavy choroby, zastaviť jej ďalšie šírenie, obnovu poškodených buniek, vyliečenie. Od jednoduchých až po závažné a ťažko liečiteľné ochorenia. Tieto účinky sú závislé od stavu ochorenia, od stupňa obťažnosti ochorenia, deštruktívnych zmien v tkanivách, rýchlosti postupu choroby.

Druhy Lotosterapie

Vyrábame dva základné druhy Lotosterapie pre dospelých a pre deti.

  • Lotosterapia je určená na terapiu pre dospelých ľudí a deti od 12 roku ich veku
  • Lotosterapia dieťa je určená pre deti od 3 do 12 rokov

Lotosterapia B / Lotosterapia dieťa B je určená na zníženie až úplné uvoľnenie bolesti a liečenie zápalov v organizme. Uvoľňuje napätie vo svaloch a kĺboch. Pomáha aj pri chronických stavoch.

Lotosterapia Z pomáha ženám otehotnieť, počas tehotenstva, ako aj po pôrode. Regeneruje ženské pohlavné orgány, močový mechúr. Pomáha pri ženských problémoch, cystách, po operačných zákrokoch.

Lotosterapia U / Lotosterapia dieťa U je určená pri celkovej únave, na uvoľnenie stresu, psychického a fyzického napätia. Posilňuje myslenie, kreativitu, tvorivosť, celkovú výkonnosť. Pomáha pri syndróme vyhorenia, študentom v učení.

Lotosterapia O / Lotosterapia dieťa O je určená na celkovú detoxikáciu a očistenie organizmu pre zdravých ako aj chorých ľudí. Pomáha pri závažných ochoreniach, rakovine, ochoreniach mozgu, srdca, atď.

Lotosterapia R / Lotosterapia dieťa R je určená na regeneráciu organizmu, poúrazové stavy a pooperačné stavy, rehabilitácie. Pomáha pri bežných, ako aj závažných ochoreniach. Posilňuje organizmus, imunitný systém.

Umiestnenie terapie

Lotosterapiu uložíme pod posteľ, na ktorej spíme, do oblasti nôh, od kolien po členky. Umiestnenie do inej oblasti tela neodporúčame.

Lotosterapiu môžeme používať aj počas dňa, položenú v oblasti členkov. Prípadne si na terapiu môžeme položiť chodidlá.

Používanie Lotosterapie

Pri umiestnení pod posteľ prebieha terapia počas spánku 8 – 10 hodín. Počas dňa terapiu používame položenú pri nohách, chodidlách časovo cca 8 hodín. Pôsobenie terapie je individuálne, podľa akútnej potreby organizmu. Toto pôsobenie riadi samotné telo. Smeruje energiu tam, kde ju najviac potrebuje. Terapia dodáva energiu a vitalitu. Keď je telo zdravé, získava z terapie viacej energie a vitality.

Lotosterapia má samočistiace schopnosti. Minerály a drahé kamene v terapii nie je potrebné čistiť alebo nabíjať. Lotosterapia nepreberá žiadne negatívne informácie alebo energie od klienta ani z prostredia.

Dĺžka a opakovanie Lotosterapie

  • Odporúčaná dĺžka trvania terapie je 8 – 10 hodín denne.
  • Terapiu môžeme používať každý deň.
  • Ak máme viac druhov terapie, ktoré chceme používať počas spánku, je potrebné ich každý deň striedať. Počas jednej noci môžeme použiť iba jeden druh Lotosterapie. Počas dňa môžeme používať iný druh Lotosterapie.

Zákaz použitia Lotosterapie

  • Lotosterapiu nesmú používať ľudia s kardiostimulátorom!
  • Lotosterapie sa nesmú navzájom kombinovať! Používať dve naraz.
  • Terapia sa nesmie používať uložená pod posteľou, ak používame v posteli matrace s kovovými pružinami!

Lotosterapia sa používa ako doplnková terapia k bežným spôsobom liečenia.

Lotosterapia leták

Lotosterapia návod

Trenčín centrum Lotosterapie a minerálnej terapie ELTM 

dscf9960