Naša škola života

Stránky venované klientom Lotoscentra na osobný ako aj duchovný rozvoj. Informácie, články, fotografie sú určené na nekomerčné, osobné použitie, sú autorsky chránené.

IMG_0682.1

Duchovná škola srdca a lásky

Jednoduché a praktické návody, ako zvládnuť život na zemi alebo ako sa vymaniť spod vplyvu zemskej karmy. Správne sa naučiť pracovať s energiami, schopnosťami a vedieť ich ďalej rozvíjať.

Pokiaľ hľadáte v duchovne ťažké vzorce a poučky, zložité cvičenia, tak budete sklamaný. V duchovnom smere lásky a srdca ich nenájdete. Účelom školy je aplikácia duchovna do bežného života, aby sa stalo jeho súčasťou. Zbaviť sa strachu, blokov, nespracovaných emócií, negatívnych vzorov. Prijať a pochopiť seba samého.

Duchovné schopnosti už dávno nepatria len vyvoleným, ale môžu ich získať aj ľudia, ktorí o nich len snívajú. Je ľahké schopnosti získať, ťažšie je naučiť sa ich správne používať.

Nástrahy na duchovnej ceste

Hľadač duchovna, ktorý príliš veľa študuje všetky možné smery, rôzne alternatívy, väčšinou málo z toho používa v živote. Veľakrát vznikne skôr chaos, čo je správne a čo nie. Predstavte si, že si kúpite päť škatúľ puzzle, vysypete obsah a zamiešate, potom sa pustíte do skladania. Tí s väčším egom zahodia aj obrázky od puzzle. Tak potom vyzerá aj ich duchovný život, veľa rozrobeného, málo dotiahnutého, veci sťažené na maximum. Hľadajme, ako si cestu života uľahčiť a nie sťažiť.

Dôležité je naučiť sa riadiť srdcom, cez srdce a lásku vieme dosiahnuť vysoké formy vedomia. Rozum nám ponúka len to, čo sa dokážeme naučiť, a preto chybuje, má svoje nedostatky a obmedzenia. Rozumom nedokážeme pochopiť vysoké formy vedomia.

Srdce, vnútorný pocit vždy napovie, čo je pre nás správne, čomu veriť, čomu sa venovať.

Doplňujúce informácie a vysvetlenia k uvedeným článkom podávame výhradne na kurzoch a seminároch Lotoscentra. Ďakujeme za pochopenie.

Články v našej škole života budú postupne dopĺňané o ďalšie témy.

       Autori Július a Vladimíra Valiašekovci

IMG_3927

Zoznam článkov

 

Aromaterapia

Bylinky a čaje

Modlitby

Strach

Karma

Ochrana

Očisťovanie

Meditácia

Vyššie poznanie

Liečenie

Dimenzie

Čakry

Láska

Detoxikacia organizmu

Dýchanie

Minerálna terapia ELTM

Tehotenstvo

Anjelské kresby